Your Cart

Kundevurderinger

Tilbakemeldinger

UTMERKET 4.7 av 5 på Google
Fortell oss hva du synes

Norboat

Båtbransjeforbundet i Norge mener bestemt at opplæringen til Båtførerprøven.no holder et solid nivå og gir kommende skippere et godt grunnlag når de skal ferdes på sjøen.

Norboat

Antonio bawe

Antonio bawe

Fotograf Steffen Rikenberg

Bestod båtførerprøven takket være de flinke folkene på Blow Maritime. Fantastisk kursholder som holdt koken gjennom 8 intensive timer + prøven.

Fotograf Steffen Rikenberg

Sindre Kjeang Bjørland Mørk

Sindre Kjeang Bjørland Mørk

Kjell Løvold

Kjell Løvold

Marcus K.

Marcus K.

Kristian Gjertsen

Kristian Gjertsen

Claus Brarup Jessen

Claus Brarup Jessen

Hilde Pauli

Dette var mye vanskeligere enn jeg trodde. Mye bra info. Mye å huske på.

Hilde Pauli

Rune Sundt

Rune Sundt

Espen Pedersen

Veldig interessant fordi om jeg er 68 år og har vært på sjøen i hele mitt liv. Lærte veldig mye nytt

Espen Pedersen

John Christian Buarø

John Christian Buarø

Kim André Eriksen

helt supert

Kim André Eriksen

RubenakaXilednorway

Veldig godt kurs med enkle forklaringer. Anbefales sterkt!

RubenakaXilednorway

Kristian Thomsen Aakvik

Kristian Thomsen Aakvik

øyvind hermansen

iht HLR så er svaralternativene utdatert. og formel for utregning av misvisning på kompass og kart virker uklar. her kunne dere gått dypere inn i hvordan en regner ut variasjonen fra magnetisk nord.
ellers veldig bra.

øyvind hermansen

Christopher Millan

Christopher Millan

Yassin Merabet

Jeg valgte klasseromsundervisning med null erfaring fra båt og sjøen. Veldig godt opplegg og med engasjerende kursholdere som lærte deg alt i detaljer og gjorde deg godt forberedt til båtførerprøven. Jeg besto med god margin😊!

Yassin Merabet

Nikolai Kongelf

Valgte komplett nettkurs og angrer ikke! Jeg bestod med glans. De leverte en grundig og engasjerende opplæring. Kursmaterialet var godt strukturert og enkelt å følge. Instruktørene var kunnskapsrike og tilgjengelige for spørsmål hvis jeg hadde det. Jeg følte meg tryggere på sjøvett og regelverk etter å ha fullført kurset. Anbefaler det på det sterkeste for alle som ønsker å ta båtførerprøven.

Nikolai Kongelf

Fredrik Sandin

Veldig fornøyd med kursopplegget!

Fredrik Sandin

Marius Vassnes

Godt opplegg som går gjennom hele pensum til Båtførerprøven. Samtidig synes jeg kurset er rotete satt opp. Det er samme formatet hele tiden, en 3-8 minutter lang video per tema, med tilhørende quiz etterpå. Det er ikke alltid at quizen har så mye å gjøre med temaene i videoen, og noen spørsmål virker som “reservespørsmål” (urelevant) bare for å ha noe å putte inn. Ikke noen god måte å få oversikt over det man har lært / øve mer etter at kurset er sett igjennom.

Marius Vassnes
Fortell oss hva du synes